ŠKODA AUTO a.s. Vývojový inženýr - zadní brzdy MQB27 IN

Vývojový inženýr - zadní brzdy MQB27 IN

Odeslat

Pracovní náplň
- Provádění sériových změn
- Analýza a návrh konstrukčních řešení
- Navrhování materiálů, technických řešení a technologií
- Projednávání náběhu nových dílů - s návaznými díly
- Analýza konstrukčních řešení - s externími dodavateli
Volné místo vývojový inženýr - zadní brzdy mqb27 in pro lokalitu Dalovice.

Požadavky
Angličtina Aktivní - hovorová znalost, Němčina Aktivní - hovorová znalost

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Vývojový inženýr - zadní brzdy MQB27 IN

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Elektrotechnika a technika, Věda a výzkum
Pozici nabízí: ŠKODA AUTO a.s.
Ulice: 52
Město: Dalovice
PSČ: 293 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Jiří Nečesaný
Telefon: +420 326 816 804

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ŠKODA AUTO a.s.