Tržiště a.s.

Noční recepční/auditor

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Praha
Kontakt: strukturovaný životopis v AJ nebo ČJ zaslat na adresu:lenka.weinfurterova@goldenwell.cz
Požadujeme: znalost AJ, ČJ na vysoké úrovni (mluvenou i psanou formouú, další jazyky jsou výhodou. Spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, příjemné a reprezentativní vystupování, ochota práce v noci, loajálnost a schopnost samostatného rozhodování. Popis práce:
Tvorba, modikiface a rušení rezervací, tvorba rezervačních nabídek, komunikace s hosty (e-mailová, osobní i telefonická). Osobní check-in a check-ou s hosty. Zajišťování služeb, cen, registračních karet, plateb, hotelových účtů.. Uzávěrka pokladny a nočního auditu. Tvorba a odeslání reportů. Další administrativní práce.
Nabízíme. Práci v prostředu luxusního 5* hotelu butikového typu a v příjemném kolektivu, odpovídajícíc finanční ohodnocení. Možnost kariérního růstu. 12 hod. prac. doba od 19-7.00 ( krátký, dlouhý týden). Zajištění pesonální stravy.
Zam. výhody: strava, obuv, uniforma, vouchery, školení a kurzy, bonusy aj.
Volné místo noční recepční/auditor pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 08. 2018
Směnovost: Noční provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Noční recepční/auditor

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Praha
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Tržiště a.s.
Ulice: U Zlaté studně 166
Město: Praha
PSČ: 118 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lenka Weinfurterová
E-mail: lenka.weinfurterova@goldenwell.cz
Telefon: +420 257 011 213

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Tržiště a.s.