SYNMATSTAR s.r.o.

Kadeřník/kadeřnice

Odeslat

Pracovní náplň
Způsob hlášení uchazečů:
- osobně: na adrese Synmatstar s.r.o., Dlouhá 717, 357 31 Horní Slavkov v době od 10:00 hodin - do 18:00 hodin
- telefonicky - 777 425 774 v době od 10:00 hodin - do 17:00 hodin

Kontaktní osoba: pan Thang Pham

Upřesňující informace:

Požadujeme:
- pracovat ve víkendech a ve svátcích, pracovitost, spolehlivost a zodpovědnost
- vietnamský jazyk vítán

Zaměstnavatel je ochoten zaměstnávat cizince.

Pracovní doba: pružná pracovní doba

Místo výkonu práce: Synmatstar s.r.o., Dlouhá 955, 357 31 Horní Slavkov
Volné místo kadeřník/kadeřnice pro lokalitu Horní Slavkov.

Nabízíme
Nástup možný od: 21. 08. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kadeřník/kadeřnice

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Karlovarský kraj
Obor: Služby zákazníkům, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: SYNMATSTAR s.r.o.
Ulice: Dlouhá 717
Město: Horní Slavkov
PSČ: 357 31

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Pham Thang
E-mail: sotac@seznam.cz
Telefon: +420 777 425 774

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: SYNMATSTAR s.r.o.