Zámečník/ce - senior

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Zámečník/ce - senior ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ZÁMEČNÍK/CE - SENIOR
Nástup možný ihned nebo dle dohody. Možnost prodloužení doby určité dle ZP.
POŽADUJEME: vyučení v oboru zámečník, případně v příbuzném oboru, praxe ve svařování nerezi metodou TIG, svářečský průkaz TIG - nerez materiály výhodou, další svářečské průkazy a svářečské dovednosti výhodou, řidičský průkaz na VZV výhodou, praxe v oboru min. 6 let, manuální zručnost, spolehlivost, důslednost, pečlivost.
NÁPLŇ PRÁCE: opravy a úpravy varných nerezových forem.
NABÍZÍME: jistota stabilního zaměstnání na HPP ve společnosti s dlouholetou tradicí; zázemí prosperující společnosti; odpovídající finanční ohodnocení; pracoviště vybavené špičkovou technikou; nadstandardní zaměstnanecké benefity - až 25 dnů dovolené, roční bonus, příspěvky na penzijní připojištění, závodní stravování, vnitropodniková telefonní síť, lázeňské pobyty, očkování proti chřipce, odměny za odpracované roky a životní jubilea, zaměstnanecké balíčky, bezúročné půjčky atd...
PRVNÍ KONTAKT: životopisy zasílejte e-mailem: prace@krasno.cz - zn. Zámečník Senior. Informace na tel čísle 571 855 275.
ov. 25.3.
Volné místo zámečník/ce - senior pro lokalitu Valašské Meziříčí.