Kontrolor/ka kvality

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Kontrolor/ka kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

G&P Quality Management s.r.o. je projektová firma zastřešující činnosti spojené s řízením kvality v automobilovém průmyslu. Našimi hlavními zákazníky jsou Jaguar Land Rover, Škoda Auto, Opel, ZF TRW, Faurecia atd.
Nástup možný ihned.
POŽADUJEME: min. SOU vzdělání ideálně technického směru, praxe v oblasti kontroly kvality v automobilovém průmyslu (minimálně 1 rok), organizační schopnosti, flexibilita, dynamičnost.
NÁPLŇ PRÁCE: Kontrola a měření dílů ve výrobě. Školení, dohled nad operátory a hodnocení operátorů ve výrobě v oblasti kontroly kvality. Uvolňování výroby. Dodržování BOZP + dodržování ostatních vnitřních standardů firmy. Blokování/odblokování neshodných dílů. Spolupráce při řešení neshod ve výrobě a u zákazníků. Spolupráce při údržbě pracovních přípravků a měřidel. Řízení mezních vzorků a výrobních etalonů (master boxy). Validace měřidel, měřicích přípravků a montážních zařízení. Spolupráce při provádění interních kontrol procesů (audity).
NABÍZÍME: variabilní složku mzdy (měsíční hodnocení) ve výši 4 440 CZK, možnost získat zkušenosti na projektech u top firem v automobilovém průmyslu, nadstandardní příplatky za práci přesčas, ve svátcích, v sobotu a v neděli, za noční směnu, stravenky v hodnotě 80 Kč, příspěvek na dopravu dle dojezdové vzdálenosti. 80 Kč stravenka/směna, přípatky: So 33%, Ne 50%, Noční 15%, Přesčas 25%, Svátek 100%
PRVNÍ KONTAKT: pouze e-mailem: tereza.k@gpqm.com
ov. email 19.9.2018
Volné místo kontrolor/ka kvality pro lokalitu Valašské Meziříčí.