KRÁTKODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ

Pracovní místo ( KRÁTKODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Práce na výrobních linkách a manipulace s výrobním materiálem ve společnosti, která vyrábí komponenty do klimatizačních zařízení, tepelná čerpadla a tlakové lahve.
Jedná se o náročnou práci vykonávanou ve stoje. Je potřeba mít manuální zručnost a dobrý zrak, spolehlivost, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Uklízeč/ka NABÍZÍME: pracovní místo vyhrané pro OZP, za svědomitost, spolehlivost a nízkou nemocnost odměny, vstupní jednorázovou odměnu ve výši 3000 Kč, flexi pasy KONTAKT: telefonicky (8-15h), e-mailem Volné místo uklízeč/ka pro lokalitu Moravská Třebová.
HB group Facility s.r.o. Moravská Třebová, Inzerováno včera

Ošetřovatel/ka dojnic NÁPLŇ PRÁCE: krmení a ošetřování dojnic na farmě Nástup do práce v brzkých ranních hodinách NABÍZÍME: možnost stravování, pátý týden dovolené, příspěvek na penzijní pojištění, zaměstnanecká karta na nákup potravin, po zapracování možnost přidělení ...
Zemědělské družstvo se sídlem ve Sloupnici Sloupnice, Inzerováno včera

Servisní technik NÁPLŇ PRÁCE: řešení zákaznických reklamací, realizace montáží sprchových koutů a zástěn, technické poradenství u zákazníků POŽADAVKY: řidičský průkaz typu B, manuální zručnost, dobré komunikační schopnosti, odpovědnost NABÍZÍME: příspěvek na ...
Roltechnik s.r.o. Třebařov, Inzerováno včera