AUTOMECHANIK osobních automobilů

  • Milovice

Pracovní místo ( AUTOMECHANIK osobních automobilů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: prodejní a poprodejní servis vozů Renault a Dacia, pneuservis.

Nástupní plat 24.000,- Kč za osmihodinovou pracovní dobu + odměny dle odvedené práce.
Zaměstnanecké výhody.

Praxe v oboru výhodou, nebo podobného oboru, např. Opravář zemědělských strojů.

Požadujeme: samostatnost, bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost, nutný ŘP skupiny B.

Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, vzdělávání, motivující pracovní ohodnocení.

Kontaktujte nás telefonicky v době od 8:00 - 17:00 hod. nebo e-mailem.
Volné místo automechanik osobních automobilů pro lokalitu Milovice.