Asistent/ka

  • Kladno

Pracovní místo ( Asistent/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Správa centra nákupního domu OAZA hledá posilu na pozici asistenta/ky vedení společnosti.

Místo výkonu práce:
NC OAZA Kladno, Správa centra, Arménská 3277

Pracovní úvazek:
částečný (6 h denně PO-PÁ) s možností přechodu na plný úvazek
Začátek pracovní doby 9:00h

Smluvní vztah: pracovní smlouva na dobu neurčitou, dohoda o provedení práce
Nástup: okamžitý či dohodou

Požadujeme:
- čistý trestní rejstřík;
- středoškolské vzdělání ekonomického směru;
- min. 1 rok praxe na obdobné pozici v administrativě podmínkou;
- uživatelská práce na PC;
- samostatnost, pečlivost, spolehlivost;
- dobré komunikační a organizační schopnosti, příjemné vystupovaní, týmovost;
- bydliště Kladno a okolí
- výhodou praxe v účetním oddělení, anglický jazyk, řidičský průkaz (není podmínkou);

Náplň práce:
- administrativní podpora týmu (skenování, tisk, vyřizování pošty, telefonních hovorů, e-mailů, příprava podkladů pro jednání, správa elektronického kalendáře, …)
- kontrola, evidence a archivace dokumentů
- tvorba objednávek, zápisů z porad
- zpracování došlých faktur a obratů
- příprava podkladů pro účetní oddělení
- urgence pohledávek po splatnosti
- příprava pracovních smluv, podkladů pro mzdy
- správa knihy jízd firemních vozidel, vyúčtování služebních cest
- koordinace eventů nákupního centra
- zajištění kancelářského vybavení, péče o kancelářské přístroje, vyřizování reklamací a oprav
- organizace schůzek
- uvítání návštěv, uvedení do jednací místnosti, poskytování občerstvení pro návštěvy i vedení
ad-hoc úkoly

Nabízíme:
- stabilní místo v menším přátelském kolektivu
- odpovídajíc