účetní - vydané faktury

  • Cítoliby

Pracovní místo ( účetní - vydané faktury ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce:Průmyslová č.p. 386, Louny
vhodné i pro OZP (bezbariérový přístup) a pro absolventy
Co ti můžeme nabídnout?
nástup možný IHNED,pracovní doba od 7:00 do 15:30 hodin (nebo dle dohody), motivující mzdu při nástupu dle zkušeností,navýšení mzdy po zkušební době a každoročně navyšování odměny za práci, půlroční bonusy (13. a 14. plat), příjemné a čisté pracovní prostředí, dlouhodobou jistotu pracovního místa, zajímavou práci ve stabilní mezinárodní společnosti s možností dalšího vzdělávání a odborného růstu, práci v regionu Louny,pracovní příležitost i pro absolventy
Co od tebe očekáváme? Jaké znalosti hledáme? Co bys měl umět?
znalost účetnictví (minimálně teoretická), komunikativní znalost AJ (lze zlepšit ve firemních jazykových kurzech zdarma),pečlivost, zodpovědnost,aktivní a pohotový přístup k řešení, týmový přístup k práci,flexibilitu co do pracovní náplně,
Co budeš dělat? Za co budeš odpovědný?
vedení saldokonta odběratelů (vystavování vydaných faktur, proforma faktur, penalizačních faktur),dokončení procesu vystavených faktur úpravou DUZP (na základě informací Celní správy)
vystavování credit/debit notes, komunikace se zákazníky, uzavření měsíčních prodejů a zpracování souvisejícíh přehledů,účtování bankovních výpisů a s tím související zajištění informací o obdržených platbách, zpracování přehledu očekávaných příchozích plateb, faktur v prodlení a průběžná aktualizace tohoto přehledu
-dotované stravování (obědy a poukázky)
náborový příspěvek při doporučení nového zaměstnance,příspěvek zaměstnavatele na doplňkové penzijní spoření (III. pilíř), volnoča