Michal Křivánek

uklízeč/ka

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Mírové náměstí 49 Louny
Náplní práce je úklid baru. Konkrétně se jedná o zametení a vytření podlah, otření prachu, zametení chodníku a terasy před provozovnou, úklid toalet. Pracovní doba je pátek, sobota a neděle dopoledne, maximálně do 14h kdy provozovnu otvíráme a musí být uklizená. Páteční úklid je na 2 -3 hodiny, víkendový na 3 - 6h.
NABÍZÍME:
zázemí stabilní a dynamicky rozvíjející se společnosti,příjemné pracovní prostředí ,zajímavá a dobře ohodnocená práce,možnost nástupu IHNED
kontakt:tel.: 777266828,michalkriv@seznam.cz
Volné místo uklízeč/ka pro lokalitu Louny.

Nabízíme
Nástup možný od: 12. 11. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: uklízeč/ka

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Michal Křivánek
Ulice: Mírové náměstí 49
Město: Louny
PSČ: 440 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Michal Křivánek
E-mail: Dejavulouny@seznam.cz
Telefon: +420 777 266 828

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Michal Křivánek