učitel/ka 1. stupně ZŠ

Pracovní místo ( učitel/ka 1. stupně ZŠ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Louny, Přemyslovců 2209
kontakt: tel.: 415672213, e-mail: infoatzspremyslovcu.cz
Volné místo učitel/ka 1. stupně zš pro lokalitu Louny.

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

Učitel/ka odborných předmětů elektrotechnických oborů Místo výkonu práce: Obrněné brigády 2258/6, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: 7:00-15:30 h. Požadujeme: splnění kvalifikačních předpokladů dle zákona č. 563/2004 Sb. (v platném znění) elektrotechnického zaměření a studium ...
Integrovaná střední škola Cheb, příspěvková organizace Cheb, Inzerováno před 3 dny

Učitel/ka teoretického vyučování - biologie, tělesná výchova Místo výkonu práce: pracoviště Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Požadujeme: splnění kvalifikačních předpokladů pro výkon práce pedagogických pracovníků dle zákona č. 563/2004 Sb. (v platném znění). Nabízíme: podnikové stravování, 40 dnů ...

Učitel/ka teoretického vyučování - v oblasti informačních technologií (hardware, Místo výkonu práce: pracoviště Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Požadujeme: VŠ vzdělání (magisterský stupeň) v oboru informačních technologií se splněním kvalifikačních předpokladů pro učitele teoretického vyučování dle zákona č. 563/2004 Sb. ...