administraitvní pracovník

  • Louny

Pracovní místo ( administraitvní pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Mírové náměstí 49 Louny
NÁPLŇ PRÁCE:vyřizování a zpracování objednávek,příprava grafických podkladů
fotografování produktů
příprava podkladů pro poštu, PPL, DPD
práce na PC (Word, Excel, Outlook, internet)
styk s úřady,telefonování
POŽADUJEME:
dobré komunikační a prezentační schopnosti
znalost grafických programů
základní fotografování,příjemné vystupování
středoškolské vzdělání ukončené maturitou
znalost práce na PC na uživatelské úrovni
optimismus, morální a trestní bezúhonnost
chuť pracovat a učit se novým věcem
NABÍZÍME:
zázemí stabilní a dynamicky rozvíjející se společnosti,příjemné pracovní prostředí ,zajímavá a dobře ohodnocená práce,možnost nástupu IHNED
kontakt:tel.: 777266828,michalkriv@seznam.cz
Volné místo administraitvní pracovník pro lokalitu Louny.