Mistr rozpisu - provozní technolog

  • Krnov

Pracovní místo ( Mistr rozpisu - provozní technolog ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Krnov, Stará Ježnická 1
Mistr rozpisu - provozní technolog, výběrové řízení

Krnovské opravny a strojírny s.r.o., stabilní společnost působící na českém a zahraničním trhu, vypisuje výběrové řízení na pozici mistr rozpisu - provozní technolog.

Hlavní výrobní program společnosti:

výroba, rekonstrukce, modernizace a opravy osobních a nákladních železničních kolejových vozidel
výroba, rekonstrukce a modernizace tramvají
strojírenská výroba

Požadujeme:

Profil uchazeče:

SŠ vzdělání, strojírenský obor
perfektní znalost čtení výkresové dokumentace
znalost tvorby a zpracování technologických postupů
organizační schopnosti
uživatelská znalost MS Office, především MS Excel
znalost prostředí IS SyteLine výhodou
fyzická a duševní způsobilost pro řízení motorových vozidel (ŘP sk. B)
svědomitost, zodpovědnost, flexibilita
schopnost práce v týmu
občanská a trestní bezúhonnost

odpovídající finanční ohodnocení (19 000 - 22 000 + odměny + benefity),
možnost seberealizace, profesního růstu a dalšího vzdělávání
zajímavou a rozmanitou práci v perspektivní společnosti
po zapracování zaměstnání na dobu neurčitou
týden dovolené nad rámec platné legislativy
dotované stravování přímo ve firmě
odborné zaškolení
nástup možný ihned

Jiná sdělení:
Žádosti o zařazení do výběrového řízení s profesním životopisem zasílejte na e-mail: valcisova@kos.cz do 31.10. 2018.

Místo výkonu práce: Krnov
Internetové stránky společnosti: www.kos.cz
Z : 2.8.2018 A : 23.8.2018 A : 24.9.2018
Volné místo mistr rozpisu - provozní technolog pro lokalitu Krno