THP - referent/ka

  • Brno

Pracovní místo ( THP - referent/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Fakultní nemocnice Brno, Ekonomický odbor, Oddělení vnitronemocničního účetnictví a financí, Jihlavská 20, 625 00 Brno, přijme:

THP - referenta/ku

Počet volných míst: 1

Požadavky:

• VŠ/SŠ vzdělání ekonomického směru
• vhodné i pro absolventy
• podmínkou je dobrá znalost práce na PC (především Excel – pokročilé znalosti)
• znalost programu v Navision Attain vítána
• orientaci v účetní problematice
• ekonomické, analytické a logické myšlení
• samostatnost, zodpovědnost a důslednost
• zájem a pracovní nasazení, týmová práce
• morální a občanská bezúhonnost

Pracovní náplň:

• vnitronemocniční účetnictví
• kalkulace

Nabízíme:
• práci v perspektivním kolektivu
• možnost ubytování pro mimobrněnské uchazeče
• celou řadu zaměstnaneckých benefitů v oblasti financí, služeb a volnočasových aktivit

Nástup: 1. 9. 2018

Kontaktní osoba:
Profesní životopisy zasílejte elektronicky na adresu vedoucího Oddělení vnitronemocničního účetnictví a financí Davida Konečného, e-mail: Konecny.David@fnbrno.cz, tel.: 532 233 627
Volné místo thp - referent/ka pro lokalitu Brno.