Personalista/ka - pracovní asistent/ka sociálního podniku

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Personalista/ka - pracovní asistent/ka sociálního podniku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PERSONALISTA/KA - PRACOVNÍ ASISTENT/KA SOCIÁLNÍHO PODNIKU
POŽADUJEME: vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání. Pozitivní vztah k osobám s různými hendikepy, laskavé srdce. Všeobecný přehled o sociální politice. Pro zákaznické chování, schopnost dobré organizace práce a času. Práce na PC, uživatelsky MS Office. Řidičský průkaz skupiny B
VÝHODOU: zkušenosti s podnikáním, se sociálním podnikáním ev. provozem chráněných dílen. Zkušenosti v oblasti personalistiky, řízení lidských zdrojů, provozu sociálních služeb. Zkušenosti s lidmi se zdravotním postižením. Znalost mzdového SW KS Program.
NÁPLŇ PRÁCE: výběr zaměstnanců, organizace výběrových řízení. Zaškolování nových pracovníků. Řízení rozvoje a vzdělávání zaměstnanců. Kompletní vedení personální agendy. Psychosociální podpora ve zkušební době a procesu adaptace. Poskytování psychosociální podpory zaměstnancům sociálního podniku - osobám se zdravotním postižením, podpora při řešení problémů, které zdravotní postižení provází. Organizace podpůrných programů k udržení pracovního místa (pro zaměstnance a uchazeče o zaměstnání).
NABÍZÍME: hlavní pracovní poměr, celý úvazek. Mzda po zkušební době 25 000 Kč. Pružná pracovní doba.
VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:
1. kolo: životopis a motivační dopis mailem na níže uvedený kontakt do 20. 8. 2018
2. kolo proběhne formou pohovorů s vybranými uchazeči. Nástup od 1. 9. 2018
KONTAKT: Ing. Karla Daňová, 1. VALAŠSKÁ DIAKONICKÁ s.r.o., Vrbenská 803, 757 01 Valašské Meziříčí, e-mail: danova@diakonievm.cz
Volné místo personalista/ka - pracovní asistent/ka sociálního podniku pro lokalitu Valašské Meziříčí.