Mzdový/-á účetní a referent/-ka obce

  • Kvasiny

Pracovní místo ( Mzdový/-á účetní a referent/-ka obce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ - bližší informace, podmínky a náležitosti přihlášky vyvěšeny na https://www.obec-kvasiny.cz/aktuality .
Písemné přihlášky včetně požadovaných náležitostí zasílat neprodleně na adresu Obecního úřadu Kvasiny nebo na e-mail podatelna@obec-kvasiny.cz.
Bližší informace podá starostka Ing. Alice Nováková, tel. 602 190 886.
Nástup možný ihned nebo dle dohody.
Požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání
- znalost mzdové problematiky
- samostatnost při řešení problémů
- dobré komunikační a organizační schopnosti
- flexibilita
- praxe na obdobné pozici min. 2 roky výhodou
- znalost práce s PC - ovládání a užívání kancelářských aplikací a internetového prohlížeče, včetně elektronické komunikace prostřednictvím e-mailu
- řízení motorového vozidla, oprávnění alespoň skupiny B (aktivní řidič)
Popis pracovních činností:
- vedení komplexní mzdové agendy (zpracování mezd, pojištění, srážky, nemocenské, apod.)
- personalistické práce (činnosti související se zahájením, ukončením a trváním pracovního poměru)
- zpracování ročního zúčtování daně z příjmů ze závislé činnosti zaměstnanců
- zpracování pravidelných výkazů
- spolupráce s orgány státní správy
- evidence a poskytování osobních ochranných pracovních prostředků (BOZP)
- evidence cenin - stravenky
- pomocné účetní práce
- činnosti související s evidencí majetku
Platové zařazení:
- 9. platová třída, výše platu dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. ve znění pozdějších předpisů, příloha č. 2 a Nařízení vlády 222/2010 o katalogu prací ve veřejných službách a správě, v souladu se zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce.
Volné místo mzdov