Blackboard Czech s.r.o.

Inside Sales representative

Odeslat

Pracovní náplň
První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem

- Arabština rodilý mluvčí
- Předchozí zkušenost s obchodem výhodou
- Práce na analýze trhu, aktivní oslovování nový

Zaměstnanecké výhody:
Stravenky, týden dovolené navíc

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
Volné místo inside sales representative pro lokalitu Brno.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Inside Sales representative

Minimální požadavky vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: IT - prodej a služby
Pozici nabízí: Blackboard Czech s.r.o.
Ulice: Kotlářská 989
Město: Brno
PSČ: 602 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Alexandra Zmuskova
E-mail: Alexandra.zmuskova@blackboard.com

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Blackboard Czech s.r.o.