KLEMENT a.s.

Geodet

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Hliňany č.p. 18, Řehlovice, Ústí nad Labem.
Požadujeme: SŠ nebo VŠ vzdělání geodetického směru, schopnost práce ve výškách, fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav, časovou flexibilitu, ochotu učit se novým dovednostem, důslednost, pozitivní přístup k práci, řidičský průkaz skup.B, uživatelskou znalost PC (MS Office, internet)
Nabízíme: mzdu 25 000 - 30 000,- Kč., stravné, 25 dnů dovolené, příspěvek na životní a penzijní připojištění.
Kontakt: zájemci se mohou hlásit na e-mail: macibobova@klementas.cz
Volné místo geodet pro lokalitu Řehlovice.

Požadavky
Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Geodet

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: KLEMENT a.s.
Ulice: 18
Město: Řehlovice
PSČ: 400 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jana Macibobová
E-mail: macibobova@klementas.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KLEMENT a.s.