Bc. Siaka Shabba Tiote

Administrativní pracovník/ce / obchodník

Odeslat

Pracovní náplň
Zpracování obch. zakázek, komunikace se zahran. klienty a společníky, získávání nových klientů, správa agendy a soc. sítí, služ. cesty do třetích zemí, praxe ve vedení kanceláře 2 roky, perfektní znalost FJ a AJ. RJ komunikativně, další jazyky výhodou, znalost práce ekonom, obchodník výhodou, služ. telefon, notebook, po zapracování služ. vůz. Kontaktní osoba také: Petra Tiote, tel.: 602 801 111.
Volné místo administrativní pracovník/ce / obchodník pro lokalitu Babice.

Požadavky
Angličtina Aktivní, Ruština Aktivní, Francouzština Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2019
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Administrativní pracovník/ce / obchodník

Minimální požadavky vzdělání: Vyšší odborné
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: Bc. Siaka Shabba Tiote
Ulice: 411
Město: Babice
PSČ: 687 03

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Siaka Shabba Tiote
E-mail: tioteshabba@seznam.cz
Telefon: +420 604 190 007

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Bc. Siaka Shabba Tiote