EKOSTAVBY Louny s.r.o.

řidič nákladních vozidel

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Průmyslová 2724 Louny + další pracoviště v oblasti působnosti společnosti (různé stavby)
požadujeme ŘP sk. C, CE (výhodou), průkaz profesní způsobilosti řidiče výhodou
dopravně-psychologické vyšetření
výpis z rejstříku trestů,časovou a regionální flexibilitu
spolehlivost,slušné vystupování
-zázemí stabilní stavební společnosti, týden dovolené nad rámec zákona, příspěvek na obědy, příspěvek na penzijní připojištění
kontakt: 415652931,415652922, -7,00 - 16,00 hod, email: vanek@ekostavbylouny.cz
Volné místo řidič nákladních vozidel pro lokalitu Louny.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 10. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: řidič nákladních vozidel

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: EKOSTAVBY Louny s.r.o.
Ulice: Průmyslová 2724
Město: Louny
PSČ: 440 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Zdeněk Vaněk
E-mail: vanek@ekostavbylouny.cz
Telefon: +420 737 225 192

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: EKOSTAVBY Louny s.r.o.