VEDOUCÍ KAVÁRNY

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( VEDOUCÍ KAVÁRNY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VEDOUCÍ KAVÁRNÝ
- PP na dobu určitou 1 rok, nástup možný ihned
- Náplň práce: vedení kavárny v Hradci Králové, příprava kávy, obsluha zákazníků, prodej pultového zboží, příprava a výroba vlastního sortimentu (limonády, chlebíčky, dezerty, smoothie apod.)
- Požadujeme: znalosti a zkušenosti s výrobou a přípravou kávy, zájem o zdravou stravu (vegan, raw, paleo), zkušenosti s výrobou zdravých výrobků výhodou,
- dále požadujeme vedoucí a organizační schopnosti, samostatnost, nadšení a dobrou náladu
- Nabízíme: příspěvek na stravování nebo stravenky, firemní výrobky za zvýhodněné ceny
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu nás kontaktujte osobně, telefonicky nebo e-mailem
- Kontaktní osoba: p. Janošová na tel. č.: 730 540 455 nebo e-mailem na adresu: sekretariat@hradeckapekarna.cz
Volné místo vedoucí kavárny pro lokalitu Hradec Králové.