MISTR -OVÁ VÝROBY - NÁSTROJÁRNA

  • Opava

Pracovní místo ( MISTR -OVÁ VÝROBY - NÁSTROJÁRNA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Krybusová Daniela Ing., tel.: 553 872 176, e-mail: krybusova@ostroj.cz.
SOU/SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření; praxe s vedením zaměstnanců ve strojírenské výrobě, podmínkou jako mistr výroby; praktická zkušenost v nástrojárně výhodou; znalost práce na PC (SAP výhodou); výborná znalost čtení technické dokumentace podmínkou; výborné komunikační a argumentační schopnosti; ochota pracovat ve dvousměnném provozu; samostatnost.
Pracoviště Opava, nástup ihned. Pracovní poměr na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení na neurčitou. Mzda od 22 000 Kč + prémie až 30%.
Náplň práce: zadávání a kontrola plnění výrobních úkolů dle stanoveného plánu; vedení evidence pracovní směny, plánování směn, komunikace se mzdovou účtárnou; odepisování operací, realizace inventarizace nedokončené výroby; zajištění přeškolování zaměstnanců; kontrola stavu výrobního zařízení, kontrola pracovní a technologické kázně; kontrola dodržování pracovního řádu a ostatních vnitřních směrnic; kontrola účelného využívání nástrojů a spotřeby režijních nákladů; odpovědnost za hmotný majetek, BOZP a PO; odpovědnost za dodržování ekologických předpisů; odpovědnost za dodržování havarijní připravenosti a protipožární připravenosti; evidence případných pracovních úrazů; dohled nad nakládáním s odpady; ostatní činnosti dle příkazu nadřízeného; podřízenosti vedoucímu daného střediska.
Volné místo mistr -ová výroby - nástrojárna pro lokalitu Opava.