Technolog osazovacího automatu

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( Technolog osazovacího automatu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
*programování osazovacích linek a systémů optické kontroly

Požadujeme:
*vyučení, příp. ÚSO zaměření slaboproudá elektronika
*ČJ na komunikační úrovni
*znalost elektrotechnické výroby - obor elektronika
*základy AJ v rozsahu čtení a porozumění technické dokumentaci
*uživatelskou znalost práce na PC
*flexibilita a stresuodolnost

Nabízíme:
nyní nepřetržitý provoz, dle potřeb výroby do budoucna 2-3 směny
*zajímavou a zodpovědnou práci v prostředí moderních technologií
*příjemné pracovní zázemí v nových firemních prostorách
*zaměstnanecké benefity - stravenky

Kontakt emailem, nebo telefonicky Po-Pá od 8-10 hod.
Volné místo technolog osazovacího automatu pro lokalitu Jablonec nad Nisou.