Capgemini Czech Republic s.r.o.

.NET WPF Vývojář

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Evropská č.p. 2588/33a, 160 00 Praha 6
kontakt: Šustrová Andrea, e-mail: andrea.sustrova@capgemini.com
Očekávané znalosti a dovednosti:
znalost C# a .NET Framework;
zkušenost s programováním ve WPF alespoň 1 rok;
znalost návrhových vzorů a jejich implementace v C#;
základní znalost jazyka SQL (čtení a porozumění procedur);
znalost angličtiny na úrovni čtení a porozumění dokumentace.
25 dní dovolené, stravenky, Flexi Pass, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
Volné místo .net wpf vývojář pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: .NET WPF Vývojář

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Praha
Obor: IT - software, vývoj aplikací
Pozici nabízí: Capgemini Czech Republic s.r.o.
Ulice: Evropská 2588
Město: Praha
PSČ: 160 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Andrea Šustrová
E-mail: andrea.sustrova@capgemini.com

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Capgemini Czech Republic s.r.o.