OBCHODNÍ REPREZENTANT/KA

  • Liberec

Pracovní místo ( OBCHODNÍ REPREZENTANT/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Aktivní získávání nových zákazníků (architekti, aplikační firmy, stavební firmy) a péče o stávající klienty. Zpracování dotazů a poptávek od zákazníků, tvorba cenových nabídek.
Požadujeme:
- komunikativní schopnosti
- smysl pro obchod
- minimálně SŠ vzdělání
- řidičský průkaz sk. B
- práce s PC
- samostatnost, flexibilita, spolehlivost
Nabízíme:
- motivující finanční ohodnocení
- zázemí stabilní společnosti
- zaměstnání na plný úvazek
- odborné proškolení
- perspektivní práci
- profesní růst
Mzdové rozpětí: od 25 000 Kč a více
Nástup: možný ihned nebo po vzájemné dohodě
V případě zájmu nám zašlete svůj profesní životopis na e-mail:avismarketing@oikos.cz , proběhne výběrové řízení. Více info na tel: 777 810 365.
Volné místo obchodní reprezentant/ka pro lokalitu Liberec.