SPRÁVCE/KYNĚ IT

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( SPRÁVCE/KYNĚ IT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, zkrácený úvazek 10 hod. týdně
- Náplň práce: správa PC včetně softwaru, technická správa e-shopu a webu
- Požadujeme: ÚSV/ÚSO vzdělání, praxi v oboru IT, spolehlivost a ochotu k dalšímu vzdělávání a osobnímu rozvoji
- Nabízíme: dlouhodobou spolupráci v přátelském kolektivu, zázemí stabilní společnosti, zkušenosti se zaměstnáváním OZP, zajímavé benefity
- Pozice je vyhrazena pro OZP
- V případě zájmu kontaktujte: p. Petráková, e-mail: svitani.personalni@seznam.cz
Volné místo správce/kyně it pro lokalitu Hradec Králové.