Technik - mistr údržby

  • Sokolov

Pracovní místo ( Technik - mistr údržby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Způsob hlášení uchazečů:
Své nabídky s životopisem zasílejte elektronicky na e-mail: info@drvronsky.cz nebo poštou na adresu: Dr. Vronský Consulting, Dobříš 181, 413 01 Roudnice nad Labem do konce září 2018.

Kontaktní osoba: PhDr. Jiří Vronský

Upřesňující informace:

Požadujeme:
- vzdělání střední odborné s výučním listem nebo maturitou
- samostatnost a smysl pro práci v týmu
- cílevědomost
- komunikativnost, velmi dobrou znalost českého jazyka

Očekáváme:
- zodpovědnost schopnost převzít zodpovědnost za spolupracovníky zaměstnavatele
- praktická znalost základních evropských společenských pravidel
- empatičnost - schopnost naslouchat a respektovat názory druhých
- chtít se dále odborně vzdělávat

Nabízíme:

- práci v moderním zařízení pro seniory
- profesní rozvoj v oboru
- odpovídající platové ohodnocení
- nástup ihned

Vhodné i pro absolventy

Pracovní doba: podle dohody, na dobu neurčitou

Místo výkonu práce: Sokolov
Volné místo technik - mistr údržby pro lokalitu Sokolov.