DENNÍ/NOČNÍ RECEPČNÍ

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( DENNÍ/NOČNÍ RECEPČNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: pí Pekárková, tel.: 353335107, 724968867, e-mail: hrm@astoria-spa.cz
Požadujeme bezúhonnost, zvýšenou míru zodpovědnosti, přesnost, svědomitost, spolehlivost a asertivitu při styku s hosty. Znalost AJ, NJ a RJ.
Pracovník zodpovídá za řádný chod činnosti hotelové recepce. Přijímá a vyřizuje požadavky ubytovaných hostů a jiných hotelových služeb, příprava podkladů pro fakturaci (znalost programu DENEB výhodou) přijímá hotovostní platby od hostů a přejímá hmotnou odpovědnost za předměty svěřené k vyúčtování. Denní/ noční směny.
Jsme úspěšná česká hotelová společnost, jejímž majitelem je již 25let společnost Kooperativa pojišťovna a.s.. V rámci našeho rozvoje a růstu hledáme nové kolegy pro posílení pracovního týmu.
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na životní pojištění, stravování, čtvrtletní prémie, zajímavé mzdové ohodnocení, příjemné a moderní prostředí.
Volné místo denní/noční recepční pro lokalitu Karlovy Vary.