Asistentka zubního lékaře, zdravotní sestra ve stomatologické ordinaci

Pracovní místo ( Asistentka zubního lékaře, zdravotní sestra ve stomatologické ordinaci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem

Praxe vítána
Volné místo asistentka zubního lékaře, zdravotní sestra ve stomatologické ordinaci pro lokalitu Brno.

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

PROGRAMÁTOR PLC - údržba PLC systémů (Simatic, Beckhoff) - montáž a instalace komponentů a sestav jednoúčelových strojů a linek - podílení se na automatizaci pracovišť - spolupráce na mezinárodních projektech
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

Programátor/ka PLC - oddělení údržby závodu Jevíčko NÁPLŇ PRÁCE: údržba PLC systémů (Siemens), korekce a tvorba jednoduchých programů, analýza chyb a jejich diagnostika, optimalizace strojů ve výrobě, montáž a instalace komponentů a sestav jednoúčelových strojů a linek, podílení se na automatizaci ...
REHAU Automotive, s.r.o. Jevíčko, Inzerováno včera

Kuchař/ka POŽADAVKY: vzdělání vyučení, zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost POPIS PRÁCE: PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned nebo dle dohody, pracovní doba dle rozpisu směn ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: plat dle délky praxe, 5 týdnů dovolené, příspěvek na ...
Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace Vyškov, Inzerováno včera