Administrativa

  • Brno

Pracovní místo ( Administrativa ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem

Naše společnost, softwarová firma Worklio, přijme pracovníka na administrativní pozici s výbornou znalostí perského jazyka.
Předpokládáme schopnost komunikovat s česky i anglicky mluvícími kolegy, komunikace s partnery v persky mluvících zemích, orientaci v oblasti internetu a schopnost kreativně a samostatně řešit úkoly.
Náplň práce:
- komunikace s vedením v mateřské společnosti (plynulá komunikace v angličtině podmínkou)
- komunikace s partnery v persky mluvících zemích
- koordinace a plánování projektů
Požadavky:
- prokazatelná výborná znalost perštiny
- znalost perské kultury, minimálně 5 let stráveného v persky mluvících zemích
- komunikativnost
- spolehlivost a zodpovědný přístup
- schopnost učit se nové věci
Nabízíme:
- perspektivní zaměstnání v rychle se rozvíjející společnosti
- zaškolení a získání zkušeností z velmi zajímavé oblasti
- možnost profesního růstu
- profesionální zázemí rozvíjející se úspěšné mezinárodní společnosti
- zajímavá práce v příjemném pracovním prostředí
- příspěvky na jazykové vzdělávání a sportovní aktivity
Místo pracoviště: Brno

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
Volné místo administrativa pro lokalitu Brno.