Lektor/ka anglického jazyka - rodilý mluvčí / English Teacher - Native Speaker

Pracovní místo ( Lektor/ka anglického jazyka - rodilý mluvčí / English Teacher - Native Speaker ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
NÁPLŇ PRÁCE: hledáme lektora angličtiny - rodilého mluvčího pro firemní kurz, rozsah a časy výuky budou upřesněny.
KONTAKT: e-mailem (zašlete životopis na hratvzdelavanimetis.eu, do předmětu e-mailu uveďte English - Moravská Třebová)
Volné místo lektor/ka anglického jazyka - rodilý mluvčí / english ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

Lektor, učitel První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem. Požadujeme: AJ na úrovni rodilého mluvčího nebo AJ na úrovni C2 Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou Volné místo lektor, učitel pro lokalitu Brno.
International School of Brno o.p.s. Brno, Inzerováno před 2 dny

LEKTOŘI CIZÍCH JAZYKŮ ( ANGLIČTINA, NĚMČINA, FRANCOUZŠTINA) Požadavky: - jedná se o výuku angličtiny, němčiny, francouzštiny - certifikát nebo státní zkouška - jazyková znalost min. B1 Pracovní doba individuální. Mzda dohodou. Nástup možný ihned. Vhodné i pro absolventy. Kontaktní osoba paní Kateřina ...
Kateřina Schmolzová Moravské Budějovice, Inzerováno před 5 dny

Lektor v oblasti vzdělávání dospělých - Programátor CNC strojů místo výkonu práce : okresy Bruntál, Opava Mzda : od 250,- Kč/hod. Osoby s min. SŠ vzděláním s maturitou, požadována znalost programování různých typů CNC strojů (doložení vzdělání a praxe nutné). Očekáváme komunikativnost, zodpovědnost, organizační ...
EDUCO CENTRUM s.r.o. Krnov, Inzerováno před 5 dny