všeobecná sestra

Pracovní místo ( všeobecná sestra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Rybalova 1400 Louny
IDEÁLNÍ KANDIDÁTKA SPLŇUJE:
- odborná a zdravotní způsobilost
- osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu
- vstřícné a komunikativní vystupování
- zodpovědný přístup k práci
- samostatnost,- bezúhonnost
NABÍZÍME VÁM:
- zázemí silné a ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

ZDRAVOTNÍ SESTRA/BRATR ZDRAVOTNÍ SESTRA/BRATR - Místo výkonu práce: Beroun. Doplňující informace: pracovní poměr na dobu neurčitou. Kontakt: telefonicky. Volné místo zdravotní sestra/bratr pro lokalitu Beroun.
Dmitry Zaytsev Beroun, Inzerováno dnes

Všeobecná sestra MVP: Na strží 1702/65, Nusle Kontaktovat mailem lenka.rajnohova@mojeambulance.cz e-mail: petra.staudacherova@mojeambulance.cz MOJE AMBULANCE vede ordinace praktických lékařů pro dospělé po celé ČR. Jedná se o první a jediné zdravotnické zařízení ...
MOJE AMBULANCE a.s. Praha, Inzerováno dnes

Zubní instrumentáři Do stomatologické ordinace hledáme zdravotní sestru/ zubní instrumentářku/ zdravotnického asistenta. Požadujeme : SŠ, praxe není nutná - zaškolíme Volné místo zubní instrumentáři pro lokalitu Mníšek pod Brdy.
Stomatologie Mníšek s.r.o. Mníšek pod Brdy, Inzerováno včera