SAMOSTATNÁ/-Ý ÚČETNÍ CENTRA BYTOVÉ SPRÁVY

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( SAMOSTATNÁ/-Ý ÚČETNÍ CENTRA BYTOVÉ SPRÁVY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou
- Požadujeme: znalost a praxe v oblasti podvojného účetnictví, všeobecnou znalost zákona o dani z příjmu, samostatnost při zpracování měsíčních účetních závěrek, komunikativnost, rozhodnost, samostatnost, řidičské oprávnění skupiny B výhodou, 2 roky praxe v oboru
- Ideální pro ženy po mateřské dovolené nebo absolventy školy s ekonomickým zaměřením
- Nabízíme: práce v příjemném prostředí a kolektivu, praxe ve stabilní společnosti s dlouholetou praxí, pravidelná profesní školení, stravenky, sick days, vánoční prémie, mimořádné odměny při získání nových zakázek
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky či e-mailem, kontaktní osoba: Hozová Ivana, tel. 776 319 515, 495 000 721, e-mail: ivana.hozova@cesorg.cz
Volné místo samostatná/-ý účetní centra bytové správy pro lokalitu Hradec Králové.