ASSET FIRST spol. s r.o.

ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK V PRŮMYSLOVÉM AREÁLU

Odeslat

Pracovní náplň
VÝHRADNĚ PRO OZP A OZZ!!!
Možnost práce i na zkrácený úvazek.
Náplň práce: úklidové a čistící práce v průmyslovém areálu
Pracovní doba: 2 směny - ranní a odpolední (6:00 - 14:00 a 14:00 - 22:00 hod.)
Nabízíme: stravenky, osobní ohodnocení, příplatky, prémie
Životopisy zasílejte na email adresu: info@assetfirst.cz
Kontakt i na tel. 608 706 118 Jaroslav Seifert.
Volné místo úklidový pracovník v průmyslovém areálu pro lokalitu Písek.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 09. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK V PRŮMYSLOVÉM AREÁLU

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: ASSET FIRST spol. s r.o.
Ulice: Za Pazdernou 1531
Město: Písek
PSČ: 397 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jaroslav Seifert

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ASSET FIRST spol. s r.o.