Odborní účetní finanční a investiční

  • Brno

Pracovní místo ( Odborní účetní finanční a investiční ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadované dovednosti:
Vyšší odborné vzdělání nebo střední s maturitou v oboru ekonomika a podnikání, finančnictví a bankovnictví, obchodní akademie. Podmínkou je min. 2 roky účetní praxe. Zkušenost s účetnictvím příspěvkové organizace. Orientace v příslušné legislativě. Výborná počítačová způsobilost, velkou výhodou je znalost aplikace Helios Orange. Jazyková způsobilost ČJ. Spolehlivost, svědomitost, časovou flexibilitu

Popis činnosti: Otevírání, uzavírání a sestavování účtového rozvrhu. Přijaté faktury (účtování, evidence a předávání dokumentů k archivaci). Vnitřní doklady (tvorba, účtování a archivace). Banka (evidence a účtování bankovních výpisů). Veškeré bankovní transakce (platba faktur přijatých, platba dobropisů, převod peněžních prostředků mezi účtu, platba mezd na účty aj.). Vedení a archivace inventarizace účtů. Periodická kontrola účtů se skladovou evidencí (technický sklad, dílny, upomínkové předměty). Účtování a evidence majetku v ekonomické aplikaci IT, realizace odpisů, realizuje převody majetku a vyřazuje majetek. Provádění oprav v účetních dokladech

Nabízíme: Hlavní pracovní poměr na celý úvazek 40 hod./týdně. Pružnou pracovní dobu. Zodpovědnou práci v zajímavém prostředí. Možnost seberealizace, profesního růstu. 5 týdnů dovolené, 5 dnů zdravotního volna, příspěvek na stravování.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis spolu s motivačním dopisem na emailovou adresu krivanek@zoobrno.cz do 24. 8. 2018. Do předmětu emailu vepište název pozice. Pokud do tří týdnů neobdržíte pozvánku na osobní pohovor, dali jsme přednost jiným kandidátům. Z