SAMOSTATNÝ KONSTRUKTÉR

  • Liberec

Pracovní místo ( SAMOSTATNÝ KONSTRUKTÉR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vaše odpovědnost:
- návrh výrobků, tvorba výkresů a technické dokumentace
- zkoušení výrobků na zkušebně
- řešení nestandardních projektů, řešení reklamací
- jednání s dodavateli i zákazníky
Požadujeme:
- vysokoškolské/středoškolské vzdělání technického zaměření - obor: Energetická zařízení, strojní chlazení, TZB - nebo konstrukce strojů výhodou
- znalost anglického jazyka - středně pokročilý - min. úroveň A2 slovem i písmem
- Autocad, Inventor, nebo základní znalost s modelováním ve 3D, MS Office
- odborné znalosti v oblasti chlazení a proudění tekutin
- znalost v oblastech elektromotorů, akustiky, konstrukce plechových dílů výhodou
- ŘP sk. B
- samostatnost, flexibilita, komunikativní schopnosti, orientované na zákazníka, odpovědnost za výsledky
Nabízíme:
- základní mzda až 30.000 Kč/ výkonnostní prémie, měsíční osobní ohodnocení
- další zaměstnanecké výhody např. stravování v areálu, 25 dnů dovolené, příspěvek na dovolenou, vánoční odměna, 13. plat, podíl na výsledcích podniku
Svůj životopis zašlete na adresu prace.cz@flaktgroup.com s poukazem na tuto pozici a zahajte své další dobrodružství s námi - společností FläktGroup.
Volné místo samostatný konstruktér pro lokalitu Liberec.