partner/ka pro firemní zákazníky

  • Louny

Pracovní místo ( partner/ka pro firemní zákazníky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Louny, Komenského náměstí 2540
Do svého týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici partner/ka pro firemní zákazníky. Nabízíme příležitost získat zkušenosti v profesionálním jednání s firemními zákazníky, s tvorbou obchodních nabídek, do budoucna i možnost růstu v rámci firmy. Náplň práce: partner pro zákazníky, analýza chování zákazníka, pomoc při výběru nejvhodnějších služeb a řešení. Pracovní doba: denní směny - 8,5 hod (od 8 hod + víkendy a svátky). Možnost plánování pracovních víkendů na 1 - 4 týdny. Požadujeme: ukončené středoškolské vzdělání nebo SOU, práce na PC, umění aktivně komunikovat s lidmi po telefonu. Nabízíme: mzdu 20 000 Kč (při splnění nastaveného cíle), nejnovější mobilní telefon, zaměstnanecký tarif s neomezeným voláním, SMS a dat, stravenky v hodnotě 105 Kč, 5 týdnů DV, 2 dny osobního volna, příspěvek na penzijní připojištění, 10 000 Kč v benefitech, výborný kolektiv. Zájemci mohou zasílat motivační dopis + strukturovaný životopis na e-mail: michaela.pochova@t-mobile.cz nebo tel.
603 602 224. Možnost účasti na náborovém dni pro T-Mobile na kontaktním pracovišti ÚP ČR v Lounech dne 20.9.2018 od 9 hod nebo v Žatci dne 26.9.2018 od 9 hod.
Volné místo partner/ka pro firemní zákazníky pro lokalitu Louny.