konzultant služeb zákazníkům - zkrácený úvazek

Pracovní místo ( konzultant služeb zákazníkům - zkrácený úvazek ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Louny, Komenského náměstí 2540
Do svého týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici konzultant služeb zákazníkům - místo vhodné pro RODIČE. Nabízíme příležitost zkráceného pracovního úvazku na směny 8 - 12 hod a 16 - 20 hod (pravidelné střídání obou typů směn), nabízíme i ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Gastronomie, cestovní ruch

Další volná místa

Konzultanti trainee cestovní a lékařské asistance Požadujeme: znalost českého, ruského a anglického jazyka. Kontakt: vendula.berankova@axa-assistance.cz Volné místo konzultanti trainee cestovní a lékařské asistance pro lokalitu Praha.
AXA ASSISTANCE CZ, s.r.o. Praha, Inzerováno včera

konzultant v oblasti SAP systémů se specializací v modulech SAP LE-TRA,SD a DSD - podrobná znalost modulu LE-TRA firemního softwaru od firmy SAP (3-4 dokončené projekty) - dobrá znalost aplikace SAP DSD (alespoň 1 projektová zkušenost) - dobrá znalost obchodní angličtiny nebo němčiny - vynikající komunikační ...
Exaura, s.r.o. Středokluky, Inzerováno včera

PLC Aplikační inženýr pro IoT - Bonus 50 000Kč (PLC, ERP, IOT) Nová příležitost pro kreativní aplikační inženýry, solution integrátory a výrobní inženýry! Nově nám vzniká projekt, který bude zaměřen na dodávání systémů pro průmyslovou automatizaci a napojení těchto systémů na IoT řešení, všechna tato řešení ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera