Kuchař

Pracovní místo ( Kuchař ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Hotel Národní dům, Nádražní Podbořany
osobní ohodnocení, welness služby
kontakt: tel.: 723688003, e-mail: galusmichaelat seznam.cz,
Volné místo kuchař pro lokalitu Podbořany.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

Kuchař MVP: Siemensova č.p. 2716/2, Praha 5 Kontakt: Petrák Petr, e-mail: ucto@bartga.cz Volné místo kuchař pro lokalitu Praha.
BARTGA s.r.o. Praha, Inzerováno včera

POMOCNÝ/NÁ KUCHAŘ/KA Kontakt: p. Hauptmann Werner, e-mail: h.werner@seznam.cz Jedná se o práci v restauračním provozu - koncept plzeňského prazdroje srdcovka. Denní provoz, takované pivo, česká kuchyně. Praxe výhodou, Základy AJ, RJ. Volné místo pomocný/ná kuchař/ka pro ...
TRENTO GROUP s.r.o. Karlovy Vary, Inzerováno včera

Výrobáři studené kuchyně a lahůdek Pracoviště: Strašice č.p. 605 Požadavky: potravinářský průkaz, samostatnost, praxe v oboru gastronomie výhodou. Zaměstnavatel bude požadovat výpis z rejstříku trestů. Nabízíme: platové ohodnocení od 120,- do 150,- Kč/h., plný úvazek. Pracovněprávní ...
IMSTAVEX s.r.o. Strašice, Inzerováno před 2 dny