Michael Galus

Kuchař

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Hotel Národní dům, Nádražní Podbořany
osobní ohodnocení, welness služby
kontakt: tel.: 723688003, e-mail: galusmichael@ seznam.cz,
Volné místo kuchař pro lokalitu Podbořany.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 09. 2018
Směnovost: Dělené směny

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kuchař

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: Michael Galus
Ulice: Nádražní 268
Město: Podbořany
PSČ: 441 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Michael Galus
E-mail: galusmichael@seznam.cz
Telefon: +420 723 688 003

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Michael Galus