DR. OPTIK s.r.o.

optometrista

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Louny, Pražská 8
Společnost DR.OPTIK je stabilní česká firma.
Hledáme odborně vzdělaného optometristu na plný nebo částečný úvazek do naší provozovny.
Nástup možný ihned, plat 30.000Kč,plus 3000Kč pohyblivá složka. Služební vůz CITI go k dopravě do zaměstnání,služební telefon.
Při úspěšném plnění úkolů další odměny dle bonusového programu.
Pravidelný vzdělávací program.
Hledáme příjemnou a komunikativní osobnost.
Vysokoškolské vzdělání v oboru optometrije nutné.
Pracovní náplň: vyšetření zraku, pomoc při výběru brýlí, vedení agendy.
kontakt:radka.kubaskova@gmail.com
Volné místo optometrista pro lokalitu Louny.

Nabízíme
Nástup možný od: 12. 11. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: optometrista

Minimální požadavky vzdělání: Bakalářské
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví, Věda a výzkum
Pozici nabízí: DR. OPTIK s.r.o.
Ulice: Pražská 78
Město: Louny
PSČ: 440 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Radka Kubásková
E-mail: radka.kubaskova@gmail.com

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: DR. OPTIK s.r.o.