DR. OPTIK s.r.o.

optometrista

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Obránců míru 166 Žatec
Společnost DR.OPTIK je stabilní česká firma.
Hledáme odborně vzdělaného optometristu na plný nebo částečný úvazek do naší provozovny.
Nástup možný ihned, plat 30.000Kč,plus 3000Kč pohyblivá složka. Služební vůz CITI go k dopravě do zaměstnání,služební telefon.
Při úspěšném plnění úkolů další odměny dle bonusového programu.
Pravidelný vzdělávací program.
Hledáme příjemnou a komunikativní osobnost.
Vysokoškolské vzdělání v oboru optometrije nutné.
Pracovní náplň: vyšetření zraku, pomoc při výběru brýlí, vedení agendy.
kontakt:radka.kubaskova@gmail.com
Volné místo optometrista pro lokalitu Žatec.

Nabízíme
Nástup možný od: 12. 11. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: optometrista

Minimální požadavky vzdělání: Bakalářské
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví, Věda a výzkum
Pozici nabízí: DR. OPTIK s.r.o.
Ulice: třída Obránců míru 166
Město: Žatec
PSČ: 438 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Radka Kubásková
E-mail: radka.kubaskova@gmail.com

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: DR. OPTIK s.r.o.