SPECIALISTA/-KA PRO RADIOMETRICKÉ A FOTOMETRICKÉ MĚŘENÍ - vhodné i pro absolvent

  • Nová Paka

Pracovní místo ( SPECIALISTA/-KA PRO RADIOMETRICKÉ A FOTOMETRICKÉ MĚŘENÍ - vhodné i pro absolvent ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SPECIALISTA/-KA PRO RADIOMETRICKÉ A FOTOMETRICKÉ MĚŘENÍ - vhodné i pro absolventy/-ky
V případě zájmu kontaktujte personální oddělení na emailové adrese: personal@sqs-fiber.cz nebo telefonním čísle: 493 765 381

Požadavky:
• VŠ vzdělání technického směru
• znalost teorie radiometrického a fotometrického měření a chuť aplikovat teoretické poznatky přímo ve výrobě
• analytické myšlení, kreativita
• schopnost práce samostatně i v týmu

V rámci rozšiřování našeho oddělení vývoje přijmeme kolegu/-gyni, absolventa/-ku, kteří chtějí získat praktické zkušenosti a specializaci v následujících oblastech:
• měření a parametrizace, nastavení a údržba systémů pro radiometrické a fotometrické měření optoelektronických součástek
• dohled, optimalizace a metodika měření optoelektronických součástek v automatizované výrobě
• zajištění kalibrace technicky náročných a vysoce přesných měřicích přístrojů
• interpretace a analýza výsledků měření a následné vyhodnocování rizik v dané oblasti

Nabízíme:
• zázemí stabilní české výrobní a vývojové společnosti
• přístup ke špičkovým technologiím
• komplexní zaškolení
• nástup možný ihned nebo dle dohody, pružná pracovní doba, pracovní smlouva na dobu neurčitou
• nástupní mzda od 35000 Kč

Zaměstnanecké výhody :
• systém benefitů a odměn (mobilní telefon, notebook, pomoc s ubytováním, příspěvek zaměstnavatele na stravování, firemní jazykové kurzy, odměny za fond pracovní doby, za doporučení nového zaměstnance, za zlepšovací návrhy a další)
Volné místo specialista/-ka pro radiometrické a fotometrické měření - vhodné i pro absolventy/-ky pro lokalitu