řidič/řidička

  • Žatec

Pracovní místo ( řidič/řidička ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Obránců míru 311 Žatec
rozvoz jídel a komunikace se zákazníky
Uchazeči zasílejte strukturovaný CV e-mailem : 123prace@centrum.cz. (předmět: řidič/ka)
Požadujeme zdravotní průkaz, výpis z karty řidiče a chuť do práce. Příjemné vystupování vůči zákazníkům. Znalost obce je výhodou. Pracovní doba : 8:00 - 15:00 hodin (vhodné pro rodiče) nebo 15:00 - 01:00 hodin.
Nabízíme zaškolení, dobrý kolektiv, možnost profesního růstu, nástupní hodinová mzda 100,- Kč/hodinu, po zaučení +30% premie + spropitné
osobně: Obránců míru 311 Žatec
Volné místo řidič/řidička pro lokalitu Žatec.