ELNA Servis Počerady, s.r.o.

zámečník

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce:Počerady č.p. 54,Výškov, Louny 1
zámečník s ukončeným odborným vzděláním nástupní plat dle praxe
telefonicky Po-pá od 7,00 do 14,30 hodin telč.. 415782184
Volné místo zámečník pro lokalitu Výškov.

Nabízíme
Nástup možný od: 12. 11. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: zámečník

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: ELNA Servis Počerady, s.r.o.
Ulice: 54
Město: Výškov
PSČ: 440 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Gabriela Kurková
E-mail: kurkova.gabriela@elnaservis.cz
Telefon: +420 415 782 184

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ELNA Servis Počerady, s.r.o.