ERP Developer - Pascal

  • Chrudim

Pracovní místo ( ERP Developer - Pascal ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Chrudim - Školní náměstí 14
Hledáme programátora ERP, který by nám pomáhal s customizací a rozšířením informačního systému K2. Vaším dalším cílem bude analýza požadavků od interních uživatelů a implementace změn (tyto požadavky jsou opravdu různorodé, takže fakt žádný stereotyp). Testování a odlaďování aplikace, programování UI. Integrace ostatních systémů pomocí API. Týmová práce s kolegy z oboru, kteří pomůžou a poradí
Jak jsme si vás vysnili? Jako programátora v Object Pascal (Delphi). Jako kolegu, který dobře zná MS SQL (dotazy, funkce, procedury, nastavení). Jako parťáka, který má analytické myšlení a v řešení úkolu je samostatný.
Budeme mít velkou radost, pokud máte: zkušenosti s verzováním Git, zkušenosti s webovými službami (REST, SOAP), orientace v ERP systémech, znalost principů OOP.
Co za to? Možnost osahat si IT prostředí velkého a úspěšného e-shopu, který je součástí Mall Group. Práci v moderním prostředí uprostřed Chrudimi, pružnou pracovní dobu. Smlouva na jeden rok s možností prodloužení na neurčito. Zajímavé finanční ohodnocení, firemní akce a benefity (příspěvky na penzijní spoření a životní připojištění, stravenky, 20 dnů dovolené + 5 relax days).
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.
Volné místo erp developer - pascal pro lokalitu Chrudim.