SPECIALISTA/KA náboru a vzdělávání

  • Hrádek nad Nisou

Pracovní místo ( SPECIALISTA/KA náboru a vzdělávání ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Nábor zaměstnanců na dělnické pozice
Organizace nástupu zaměstnanců a následná personální správa dokumentace
Zajištění zaškolení a adaptace zaměstnanců
Organizace kvalifikačních testů zaměstnanců
Kooperace s agenturou práce
Tvorba plánu vzdělávání, plnění vzdělávacích požadavků
Organizace zákonných školení
Provádění dalších prací dle požadavků vedoucího oddělení
Požadavky:
Předchozí praxe na pozici personalisty výhodou
SŠ vzdělání s maturitou
Znalost MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
Znalost Zákoníku práce a pracovně-právní legislativy
Spolehlivost, mlčenlivost, pečlivost
Schopnost samostatné práce
Nabízíme:
Práce na HPP na dobu určitou pro významného dodavatele v Automotive
Místo pracoviště: Hrádek nad Nisou
Nástupní plat odpovídající dané pracovní pozici
5 týdnů dovolené
13. plat
Jazykové a odborné kurzy
Příspěvky na stravu
Pružná pracovní doba
Práce v mezinárodní společnosti
V případě Vašeho zájmu o účast ve výběrovém řízení prosím pošlete svůj životopis na adresu: Klara.hlavackova@tristone.com
Volné místo specialista/ka náboru a vzdělávání pro lokalitu Hrádek nad Nisou.