Všeobecná účetní

  • Brno

Pracovní místo ( Všeobecná účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ÚČETNÍ

Náplň práce:
- účtování došlých FA
- příprava a zpracování DPH
- zpracování různých statistických výkazů a reportů
- znalost DPH

Požadujeme:
- ukončené SŠ nejlépe ekonomického směru
- znalost MS Office – denní využití
- znalost sys DIMENZE ++ velkou výhodou, nikoliv podmínkou
- AJ, NJ pouze výhodou
- řidičský průkaz skupiny „B“

Nabízíme:
- zázemí mezinárodní energetické společnosti, znamenající příležitosti k seberealizaci a možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti
- práci v příjemném kolektivu špičkových odborníků a přístup k nejmodernějším technologiím
- pružná pracovní doba
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní a životní pojištění
- příspěvek na stravování
- jazykové kurzy, školení

Nástup: dohodou
Místo výkonu práce: Brno

V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mailovou adresu nejedla@ekolbrno.cz, popř. na poštovní adresu EKOL, Křenová 65, 602 00 Brno
Volné místo všeobecná účetní pro lokalitu Brno.