Samostatná účetní/samostatný účetní

  • Stavenice

Pracovní místo ( Samostatná účetní/samostatný účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
Obecné předpoklady: podle §4 zák. č. 312/2002 Sb.
Náplň práce: zejména úplné a komplexní vedení účetnictví; tvorba a správa rozpočtu a financování, včetně rozpočtových opatření; vedení samostatné účetní evidence při čerpání dotací; tvorba návrhů interních předpisů a vyhlášek obce; zpracování mezd a personální agendy; zpracování daňových evidenci a souvisejících přiznání, hlášení a vyúčtování; evidence a zpracování návrhů smluvních vztahů souvisejících s jednotlivými účetními a rozpočtovými případy; zpracování podkladů pro jednání zastupitelstva obce a to vše pro celkem tři subjekty:
- Obec Stavenice
- Svazek obcí Mikroregion ochrany vodních zdrojů TŘESTAV,
- Svazek obcí Třeština, Stavenice a Police
Dosažené vzdělání: minimálně vyšší odborné nebo střední odborné s maturitní zkouškou
Znalosti oboru: zejména účetnictví územních samospráv, rozpočtová skladba, finanční kontrola, veřejná správa, personální a mzdová/platová agenda
Zvláštní odborná způsobilost: finanční hospodaření územních samosprávných celků a jeho přezkum (složení zkoušky do 18 měsíců od uzavření smlouvy)
Praxe:
základní znalosti v oblasti účetnictví výhodou
zkušenosti v oblasti účetnictví územních samospráv
Jazykové znalosti: český jazyk, ostatní jazykové znalosti nejsou požadovány
Další požadované znalosti:
- práce na PC (Word, Excel, Internet, vítány zkušenosti se systémem Gordic, Keo, Triada),
- znalost zákona o obcích, zákona o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů, účetních předpisů, daňových předpisů, pracovně právních předpisů, platových předpisů,
- další znalosti ve vazbě na náplň pr