státní zástupce k Městskému státnímu zastupitelství v Brně

  • Brno

Pracovní místo ( státní zástupce k Městskému státnímu zastupitelství v Brně ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Krajský státní zástupce v Brně vyhlašuje výběrové řízení na pozici státního zástupce s přidělením k výkonu funkce
1 státního zástupce k Městskému státnímu zastupitelství v Brně
(se specializací na hospodářskou trestnou činnost)
Požadavky:
Viz. § 17 zákona č. 283/1993 Sb., o státním zastupitelství, ve znění pozdějších předpisů.
Platové zařazení: Viz. zákon č. 201/1997 Sb., ve znění pozdějších předpisů.
Termín a místo k podání přihlášek (žádostí)
Přihlášky, které splňují stanovené požadavky, budou přijímány v termínu do 10.9.2018 na personálním oddělení Krajského státního zastupitelství v Brně, a to v písemné anebo elektronické podobě spolu s následujícími přílohami (v případě podání přihlášky elektronickou formou na adresu uvedenou v záhlaví je nutno přílohy doručit písemně nejpozději do 10.9.2018):
doklady k prokázání skutečností v rozsahu uvedeném v § 17 zákona č. 283/1993 Sb., o státním zastupitelství, ve znění pozdějších předpisů, a to zejména:
a) ověřený doklad o získaném požadovaném vzdělání, a to u všech užívaných akademických titulů
b) potvrzení matriky o státním občanství ČR,
c) ověřenou kopii dokladu o složení závěrečné odborné zkoušky právního čekatele, závěrečné odborné justiční zkoušky nebo jiné zkoušky jí na roveň postavené,
d) výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší 2 měsíců,
e) čestné prohlášení o bezúhonnosti (postih za přestupky a jiné správní delikty
pro úmyslné protiprávní jednání),
- vlastnoručně psaný strukturovaný životopis, včetně uvedení důvodu zájmu o místo státního zástupce, údaje o specializaci, kterou by měl uchazeč zájem zastávat