Referent/ka obchodního oddělení

  • Františkovy Lázně

Pracovní místo ( Referent/ka obchodního oddělení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: 5. května 106/9, 351 01 Františkovy Lázně. Vhodné i pro absolventy. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení. Pracovní doba Po-Pá 8:00-16:30 hod, lze po domluvě upravit. Náplň práce: správa rezervačního systému, analýzy a statistiky. Požadujeme: aktivní znalost práce na PC + Excel, analytické a logické myšlení, zodpovědnost, iniciativu, samostatnost, týmovou spolupráci, pečlivost a chuť učit se nové věci. Nabízíme: zvláštní prémie, podnikové stravování, velmi dobré mzdové ohodnocení, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity společnosti. Kontakt pro zájemce: zájemce zašle na e-mailovou adresu zaměstnavatele motivační dopis a strukturovaný životopis, anebo telefonicky Po-Pá 8:00 - 16:00 hod.
Volné místo referent/ka obchodního oddělení pro lokalitu Františkovy Lázně.